KONST / Litografier / Färglitografi 13464541
nr 1346 4541
Färglitografi
Gottfried Kumpf. Signerad, daterad -75. Motivet: 75x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:05:31
200 kr
500 kr